ALTS

Przypominamy o wpłatach za ligę!

Przypominamy wszystkim drużynom, że zbliża się ostateczny termin wpłat za ligę. Do tego, zgodnie z naszym regulaminem rozgrywek, co najmniej jeden...

0 11.03.2019 czytaj więcej

Marek Chybiński, Andrzej Wnęk i Waldemar Glanowski wygrali Wielkanocny Turniej w Poczesnej

Marek Chybiński (Przyrów), Andrzej Wnęk (Poraj) i Waldemar Glanowski (Olkusz) wygrali Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy, który rozegrano w Poczesnej. klasyfikacje: do...

0 16.04.2019 czytaj więcej
Marek Chybiński, Andrzej Wnęk i Waldemar Glanowski wygrali Wielkanocny Turniej w Poczesnej
L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 Liswarta Lisów 28 52 26 2 0 212:68
2 Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 25 46 23 2 0 192:55
3 Spartakus Krzepice 26 46 23 3 0 213:47
4 KS CORONA RUDNIKI 25 40 20 5 0 186:64
5 Grom Poczesna 26 38 19 7 0 175:85
6 Borowe 28 36 17 9 2 178:102
7 Sara 26 31 15 10 1 150:110
8 Nowy Krusin 24 29 14 9 1 146:94
9 Pol-Cars Team 27 19 9 17 1 103:167
10 Focus Team 27 17 8 18 1 97:172
11 KS Częstochowa 28 15 7 20 1 100:179
12 SGP 27 14 6 19 2 86:184
13 TKKF EnerGOsport 27 9 4 22 1 61:208
14 AS Częstochowa 28 4 2 26 0 44:233
15 KS CORONA Rudniki II 24 0 0 24 0 32:207
L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 26 49 23 0 3 200:60
2 Spartakus Krzepice 26 46 23 3 0 204:56
3 Borowe 26 43 20 3 3 192:68
4 KS CORONA RUDNIKI 26 39 17 4 5 161:99
5 Grom Poczesna 26 31 14 9 3 146:114
6 Sara 26 29 14 11 1 142:118
7 Grom Junior Poczesna 26 27 12 11 3 112:148
8 AKS Cannon Krusin 26 23 8 11 7 118:142
9 Liswarta Lisów 26 19 8 15 3 118:142
10 Pol-Cars Team 26 17 7 16 3 105:155
11 TKKF EnerGOsport 26 16 7 17 2 88:172
12 PingPong Radomsko 26 12 4 18 4 92:168
13 MOSIR TRS MILLENIUM Myszków 26 10 4 20 2 82:178
14 AVIVA Czestochowa 26 3 1 24 1 60:200
L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 Medicus Poraj 28 55 27 0 1 243:37
2 Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 28 53 26 1 1 222:57
3 Borowe 28 46 22 4 2 202:78
4 Spartakus Krzepice 28 45 22 5 1 201:79
5 TKKF EnerGOsport 28 31 14 11 3 145:135
6 Pol-Cars Team 28 31 15 12 1 140:140
7 ULKS Jedność Mykanów 28 30 15 13 0 131:149
8 Grupa "Żelazny" 28 24 11 15 2 145:135
9 KS CORONA RUDNIKI 28 24 12 16 0 127:153
10 Wod-Chem OSiR Gmina Blachownia 28 24 11 15 2 120:160
11 AKS Cannon Krusin 28 17 6 17 5 93:187
12 Centralna Szkoła PSP Częstochowa 28 16 6 18 4 99:181
13 MOSIR TRS MILLENIUM Myszków 28 15 6 19 3 96:184
14 Lisiniec 28 7 3 24 1 79:201
15 AVIVACzestochowa.pl 28 2 0 26 2 56:223
L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 30 59 29 0 1 258:41
2 Medicus Poraj 30 53 26 3 1 240:60
3 Pustynna Burza Klucze 30 50 24 4 2 213:87
4 Spartakus Krzepice 30 44 20 6 4 216:84
5 Solidarność ISD Huta Częstochowa / Sara 30 43 20 7 3 184:116
6 ULKS Jedność Mykanów 30 40 18 8 4 171:129
7 OLD BOYS PÓŁNOC 30 36 17 11 2 177:123
8 TKKF EnerGOsport 30 33 16 13 1 153:147
9 Borowe 30 28 13 15 2 138:161
10 Pol-Cars Team 30 26 13 17 0 122:178
11 KS CORONA RUDNIKI 30 17 7 20 3 98:202
12 Wod-Chem OSiR Gmina Blachownia 30 14 6 22 2 97:203
13 Lisiniec 30 13 5 22 3 98:202
14 Grupa "Żelazny" 30 12 3 21 6 101:199
15 Centralna Szkoła PSP Częstochowa 30 7 2 25 3 60:240
16 Zacisze 30 5 1 26 3 73:227
L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 Kebab Cisie Częstochowa 18 32 16 2 0 149:31
2 Sara 18 32 16 2 0 147:33
3 Medicus Poraj 18 32 16 2 0 132:48
4 Spartakus Krzepice 18 20 9 7 2 86:94
5 OSiR Kłobuck 18 16 6 8 4 79:101
6 Music Mix 18 15 7 10 1 74:106
7 OLD BOYS PÓŁNOC 18 13 5 10 3 75:105
8 Pol-Cars Team 18 9 3 12 3 51:129
9 TKKF EnerGOsport 18 6 1 13 4 49:131
10 Solidarność ISD Huta Częstochowa 18 5 1 14 3 58:122

więcej wyników