ALTS Poczesna

Powiat Częstochowski ALTS Poczesna zagra w europejskich pucharach!

W Wiedniu odbyło się losowanie tegorocznego Pucharu TT-InterCUP w tenisie stołowym. W tegorocznej edycji pucharu bierze udział 27. zespołów...

1 27.09.2021 czytaj więcej

Michał Skórski, Sławomir Janus i Dawid Kotwica wygrali memoriał im. Jarosława Kamińskiego

Michał Skórski (AKS Victory-Trans Mikołów), Sławomir Janus (Pol-Cars Team Konradów) i Dawid Kotwicza (UKS „Orlęta” Bilcza) wygrali memoriał im. Jarosława Kamińskiego w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w Poczesnej...

0 11.10.2021 czytaj więcej
Michał Skórski, Sławomir Janus i Dawid Kotwica wygrali memoriał im. Jarosława Kamińskiego
L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 5 10 5 0 0 41:9
2 Grom Poczesna 7 10 5 2 0 48:22
3 Borowe 4 8 4 0 0 39:1
4 Rezon 4 8 4 0 0 31:9
5 Pol-Cars Team 5 8 3 0 2 32:18
6 Spartakus Krzepice 4 7 3 0 1 28:12
7 Trzej Muszkieterowie 7 7 3 3 1 40:30
8 KS Jedność Mykanów 3 4 2 1 0 21:9
9 TRS MILLENIUM Myszków 7 3 1 5 1 22:48
10 TKKF EnerGOsport 8 3 1 6 1 22:58
11 3S 4 2 1 3 0 14:26
12 Old Boys Częstochowa 6 2 1 5 0 15:45
13 Fleexo 4 0 0 4 0 4:36
14 Grom Junior Poczesna 4 0 0 4 0 3:37
L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 KS Jedność Mykanów 17 32 16 1 0 132:37
2 Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 16 31 15 0 1 143:17
3 Olimp Kamienica 13 23 11 1 1 95:35
4 Spartakus Krzepice 15 22 11 4 0 112:38
5 Grom Poczesna 15 19 9 5 1 100:50
6 Borowe 13 18 9 4 0 90:40
7 Fleexo 17 16 7 8 2 73:97
8 Pol-Cars Team 14 14 6 6 2 70:70
9 TRS MILLENIUM Myszków 13 12 5 6 2 57:73
10 3S 14 10 4 8 2 55:85
11 Old Boys Częstochowa 15 7 3 11 1 41:109
12 TKKF EnerGOsport 16 6 3 13 0 39:121
13 AZJA Team 19 2 1 18 0 41:149
14 Grom Junior Poczesna 15 0 0 15 0 11:138
L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 21 41 20 0 1 161:48
2 Liswarta Lisów 21 40 20 1 0 157:53
3 Borowe 23 36 17 4 2 172:58
4 ULKS Jedność Mykanów 19 32 16 3 0 158:32
5 Olimp Kamienica 24 32 16 8 0 152:88
6 Grom Poczesna 18 30 15 3 0 132:48
7 Spartakus Krzepice 19 29 14 4 1 146:44
8 Sara 20 21 10 9 1 110:90
9 Pol-Cars Team 21 17 7 11 3 77:133
10 Fleexo 22 16 7 13 2 101:119
11 TRS MILLENIUM Myszków 22 15 7 14 1 90:130
12 SGP 20 12 5 13 2 61:138
13 AZJA Team 24 10 4 18 2 65:175
14 TKKF EnerGOsport 20 5 2 17 1 56:144
15 Grom Junior Poczesna 23 4 2 21 0 44:186
16 KS CORONA RUDNIKI 23 0 0 23 0 17:213
L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 Liswarta Lisów 28 52 26 2 0 212:68
2 Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 28 52 26 2 0 215:61
3 Spartakus Krzepice 28 46 23 5 0 214:66
4 KS CORONA RUDNIKI 28 45 22 5 1 207:73
5 Grom Poczesna 28 40 20 8 0 185:95
6 Borowe 28 36 17 9 2 178:102
7 Nowy Krusin 28 34 16 10 2 174:106
8 Sara 28 31 15 12 1 153:127
9 Focus Team 28 19 9 18 1 104:175
10 Pol-Cars Team 28 19 9 18 1 103:177
11 KS Częstochowa 28 15 7 20 1 100:179
12 SGP 28 14 6 20 2 88:191
13 TKKF EnerGOsport 28 11 5 22 1 67:212
14 AS Częstochowa 28 4 2 26 0 44:233
15 KS CORONA Rudniki II 28 2 1 27 0 50:229
L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 26 49 23 0 3 200:60
2 Spartakus Krzepice 26 46 23 3 0 204:56
3 Borowe 26 43 20 3 3 192:68
4 KS CORONA RUDNIKI 26 39 17 4 5 161:99
5 Grom Poczesna 26 31 14 9 3 146:114
6 Sara 26 29 14 11 1 142:118
7 Grom Junior Poczesna 26 27 12 11 3 112:148
8 AKS Cannon Krusin 26 23 8 11 7 118:142
9 Liswarta Lisów 26 19 8 15 3 118:142
10 Pol-Cars Team 26 17 7 16 3 105:155
11 TKKF EnerGOsport 26 16 7 17 2 88:172
12 PingPong Radomsko 26 12 4 18 4 92:168
13 MOSIR TRS MILLENIUM Myszków 26 10 4 20 2 82:178
14 AVIVA Czestochowa 26 3 1 24 1 60:200

więcej wyników