Komunikat ALTS ws. koronawirusa

11.03.2020

Szanowni Koledzy, Szanowne Koleżanki,

w związku z epidemią koronawirusa na terenie naszego kraju, Zarząd Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Częstochowie podjął decyzję o zamknięciu dla publiczności (osób z zewnątrz) od dziś do odwołania rozgrywek ALTS w Poczesnej oraz turniejów.

 

Szanując Wasze zdrowie, prosimy również o ograniczenie kontaktów pomiędzy zawodnikami w przed i po meczach. Sugerujemy, by zawodnicy nie mieli ze sobą żadnych bezpośrednich kontaktów. Powitania i pożegnania między drużynami powinny odbywać się bez kontaktu cielesnego.

 

Jeżeli którykolwiek z zawodników/zawodniczek był poza granicami kraju lub miał kontakt z osobami będącymi poza krajem, prosimy o pozostanie w domach i nienarażanie zdrowia innych uczestników Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego.

 

Na dziś, na teraz rozgrywki ligowe odbędą się zgodnie z terminarzem rozgrywek.

 

Za Zarząd

Paweł Gąsiorski

Prezes ALTS w Częstochowie

 

ilość odsłon: 139

stiga

Uważam, iż w obecnej sytuacji, należy wziąć przykład z innych klubów i instytucji i zawiesić na 2 tygodnie rozgrywki, gdyż całkowicie zgadzam się z Arkiem w kwestii, że opisane przez Pawła "rozwiązania" nic nie dają.

18:31 11.03.2020

arek

Cóż to za komunikat dla samego komunikatu ? Drogi Zarządzie, jeśli już chcemy poważnie zajmować się tym rodzajem grypy to róbmy to mądrzej od innych. Edykujmy zgodnie z wiedzą naukową, a jeśli nie to lepiej zawieśmy spotkania do odwołania. W czym pomoże ograniczenie kontaktów cielesnych skoro za chwilkę serwujemy tą samą piłeczką ? Czy każdy będzie miał zapewnioną jednoosobową szatnie ? Zwykła grypa, w tym również aktualna odmiana przenosi się drogą kropelkową!

17:55 11.03.2020

Nick *

Treść *

Przepisz kod z obrazka *