Kebab z Pucharem Ligi!

23.06.2021

ALTS

Wczoraj zakończyliśmy rozgrywki Pucharu Ligi Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Częstochowie pod honorowym patronatem Wójta Krzysztofa Ujmy. W rozgrywkach uczestniczyły wszystkie zespoły, które w sezonie 2020/2021 rywalizowały w lidze ALTS w Poczesnej.

 

W finale Pucharu spotkały się Kebab GminaBlachownia.pl Cisie oraz KS Jedność Mykanów. W meczu tych dwóch drużyn, lepszy okazał się Kebab, który zwyciężył 7:3 i wywalczył Puchar Ligi. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy Spartakusa Krzepice, którzy pokonali Olimp Kamienica 7:3.

 

Na piątym miejscu zmagania zakończyło Borowe, wygrywając z Gromem Poczesna 6:4. Na siódmym miejscu uplasował się Old Boys, wygrywając z TRS MILLENIUM Myszków lepszym stosunkiem setów. Dziewiątą lokatę zajął zespół 3S, dziesiątą Fleexo, jedenaste miejsce wywalczył Pol-Cars, dwunaste Grom Junior Poczesna, trzynastą lokatę TKKF EnergoSport, a na czternastą pozycji uplasował się zespół Azji.

 

Oficjalne zakończenie sezonu odbędzie się w czwartek 24 czerwca w miejscowości Bargły (tuż za OSP Bargły) przy ulicy Śląskiej 84 o godz. 18:00. Przewidujemy rozdanie nagród oraz wspólne biesiadowanie przy grillu. Zapraszam wszystkich uczestników ALTS w Poczesnej.

 

Za Zarząd

Paweł Gąsiorski

ilość odsłon: 196

Nick *

Treść *

Przepisz kod z obrazka *