Znamy nowych mistrzów Polski amatorów!

12.09.2021

Paweł Balawajder (Rezon Rzgów), Paweł Gąsiorski (ALTS Poczesna), Rafał Suszycki (Warszawa), Sławomir Pychyński (Spartakus Krzepice) i Jolanta Szatko-Nowak (Kraków) zostali mistrzami Polski amatorów w tenisie stołowym. W mistrzostwach wzięło udział łącznie 100. zawodników i zawodniczek z całej Polski.

 

Patronat honorowy nad zawodami objęli Członek Zarządu Województwa Śląskiego Izabela Domogała, Wójt Krzysztof Ujma oraz Prezes Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Robert Wielgosz.

 

Impreza została zorganizowana przez Amatorską Ligę Tenisa Stołowego w Częstochowie, Gminę Poczesna i Magazyn Polski PingPong.

 

 

klasyfikacje:

 

do 35 lat:

1. Paweł Balawajder - Łódź

2. Michał Kwaśniewski - Warszawa

3.

Paweł Maniak - Łódź

Szymon Kunert - Łódź

5-6.

Krzysztof Juszczyk

Jakub Grzegorczyk

7-8.

Łukasz Bednarek

Piotr Boryszko

9. Łukasz Kowal

10. Rafał Świerczyński

11-12.

Krzysztof Wałdoch

Joanna Kozieł

13-16.

Stanisław Niemczyk

Wiktor Kwiatkowski

Kacper Woźniak

Adam Ruszkiewicz

17-19.

Mateusz Migas

Kamil Bartczak

Mikołaj Kuleszyński

 

36-50 lat:

1. Paweł Gąsiorski - Cisie

2. Przemysław Przesmycki - Łódź

3.

Mariusz Adamus - Rędziny

Rafał Wójcik - Bytom

5-6.

Dariusz Będzyński

Maciej Pawlak

7-8.

Sebastian Krupa

Robert Świetlik

9-12.

Rafał Żurek

Mirosław Szmagliński

Robert Klaczyński

Jacek Dubiela

13. Zbigniew Goździk

14. Krzysztof Schaniel

15-16.

Łukasz Kasprowicz

Krzysztof Kupisiński

17-20.

Sławomir Janus

Radosław Olszewski

Paweł Żurek

Arkadiusz Szymański

21-28.

Marcin Kapusta

Michał Gnidziński

Artur Gwizdon

Jarosław Pietruszewski

Rafał Siwek

Krzysztof Penciak

Przemysław Podpora

Robert Wielgosz

 

51-60 lat:

1. Rafał Suszycki - Warszawa

2. Zbigniew Desperak - Waleńczów

3.

Adam Kępa - Wiązowna

Jan Bulzak - Nowy Sącz

5-6.

Grzegorz Jugowiec

Maciej Lamer

7-8.

Paweł Burchard

Jerzy Ciekański

9. Paweł Zdanowski

10. Michał Machelski

11-12.

Sławomir Wawryło

Dariusz Maszczyński

13-14.

Mirosław Wydmuch

Jerzy Celiński

 

61 lat i więcej:

1. Sławomir Pychyński - Wieluń

2. Jan Kasendra - Kępno

3.

Jan Izydorczyk - Opole

Marian Dziewoński - Częstochowa

5. Adam Hnyda

6. Wincenty Warzecha

7. Kazimierz Nocuń

 

Do 3. ligi:

1. Rafał Suszycki - Warszawa

2. Adam Kasperski - Chorzów

3.

Barłomiej Pacia - Dąbrowa Górnicza

Waldemar Józala - Ostrówek k. Wielunia

5-6.

Sławomir Tomsia

Jakub Nowak

7-8.

Dariusz Ścigany

Marek Chybiński

9-12.

Łukasz Noglik

Wojciech Domagała

Dariusz Kleczko

Mariusz Sikora

13. Sandra Stanisławska

14. Marcin Imielski

15-16.

Mateusz Gazda

Krzysztof Jonik

17-20.

Jan Bulzak

Rafał Motyka

Jerzy Michalik

Patryk Gatner

21-24.

Jakub Hazik

Dariusz Maszczyński

Wiktor Kwiatkowski

Sławomir Janus

 

Kobiety:

1. Jolanta Szatko-Nowak - Kraków

2. Dorota Nowacka - Kraków

3.

Marta Żuk - Tarnowskie Góry

Anna Kula - Katowice

5. Aleksandra Gaś-Pietrzak

6. Katarzyna Bugaj

7. Justyna Celer

8. Dominika Gizler

ilość odsłon: 195

Nick *

Treść *

Przepisz kod z obrazka *