Sezon 2019/2020 - Liga I

L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 Liswarta Lisów 12 24 12 0 0 94:26
2 ULKS Jedność Mykanów 9 16 8 1 0 79:11
3 Spartakus Krzepice 8 11 5 2 1 58:22
4 Borowe 9 11 5 3 1 59:31
5 Grom Poczesna 6 10 5 1 0 45:15
6 Sara 7 9 4 2 1 43:27
7 Pol-Cars Team 7 9 4 2 1 34:36
8 Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 4 8 4 0 0 30:10
9 Fleexo 8 7 3 4 1 42:38
10 TRS MILLENIUM Myszków 11 7 3 7 1 42:68
11 Olimp Kamienica 4 6 3 1 0 27:13
12 SGP 9 5 2 6 1 25:65
13 AZJA Team 10 4 1 7 2 24:76
14 Grom Junior Poczesna 12 4 2 10 0 32:88
15 TKKF EnerGOsport 8 1 0 7 1 19:61
16 KS CORONA RUDNIKI 8 0 0 8 0 7:73

Statystyki zawodników

L.p. Zawodnik Liczba gier Wygrane Porażki Sety
1 Mariusz Koczyba 36 36 0 108:18
2 Mariusz Adamus 27 26 1 79:15
3 Krzysztof Juszczyk 27 25 2 76:14
4 Krystian Mnich 26 22 4 73:22
5 Mirosław Warzecha 27 22 5 71:24
6 Arkadiusz Skupiński 24 20 4 61:26
7 Mariusz Sikora 18 15 3 48:15
8 Leszek Piotrowski 24 17 7 59:32
9 Sławomir Pychyński 24 17 7 56:32
10 Mirosław Wydmuch 24 17 7 58:38
11 Zbigniew Nocuń 18 13 5 44:23
12 Jerzy Michalik 18 13 5 43:24
13 Paweł Żurek 15 11 4 35:18
14 Marian Dziewoński 21 14 7 48:27
15 Sławomir Janus 21 14 7 45:29
16 Zbigniew Sygut 21 13 8 46:31
17 Tomasz Przebierała 21 13 8 42:35
18 Tomasz Wrzalik 15 9 6 31:23
19 Witold Stęchły 20 11 9 37:37
20 Michał Machelski 18 9 9 38:35
21 Jarosław Krawczyk 30 12 18 47:69
22 Andrzej Dzidowski 24 11 13 42:46
23 Krzysztof Grochowina 33 10 23 45:77
24 Rafał Siwek 27 8 19 37:61
25 Łukasz Pyda 27 8 19 31:65
26 Dominik Wąsiński 36 8 28 33:87
27 Zbigniew Męcik 20 7 13 28:42
28 Igor Stąk 21 7 14 28:47
29 Piotr Chaładaj 24 7 17 34:57
30 Robert Garus 24 7 17 29:55
31 Mariusz Nabiałek 24 5 19 35:58
32 Sławomir Wawryło 22 5 17 29:53
33 Piotr Giemza 27 5 22 25:74
34 Paweł Jakubczak 24 4 20 22:62
35 Dariusz Maszczyński 16 3 13 15:39
36 Zdzisław Dorosiński 24 3 21 21:66
37 Jacek Kołodziejski 18 0 18 0:54
38 Rosario F. Simbari 21 0 21 0:63
39 Andrze Sojda 24 0 24 4:72

Statystyki zawodników którzy rozegrali mniej niż 15 spotkań.

L.p. Zawodnik Liczba gier Wygrane Porażki Sety
1 Paweł Gąsiorski 12 12 0 36:2
2 Paweł Piech 12 11 1 34:8
3 Tomasz Wrześniak 12 10 2 31:14
4 Robert Wielgosz 9 8 1 26:9
5 Tomasz Zajko 6 6 0 18:3
6 Oskar Cesarz 9 7 2 24:11
7 Damian Cesarz 7 6 1 19:6
8 Krzysztof Malcher 12 8 4 29:14
9 Zenon Machoń 12 8 4 29:15
10 Marian Brunner 12 8 4 27:19
11 Artur Badura 9 6 3 21:10
12 Miłosz Cesarz 3 3 0 9:0
13 Kacper Sławiński 9 6 3 21:16
14 Zbigniew Jaworski 10 6 4 21:17
15 Jan Wieczorek 5 3 2 11:6
16 Waldemar Nowakowski 7 4 3 17:13
17 Maciej Lamer 12 6 6 26:22
18 Artur Sosna 3 1 2 5:7
19 Amadeusz Cesarz 1 0 1 1:3
20 Jacek Żelezik 6 2 4 13:12
21 Bogdan Kamiński 4 1 3 5:9
22 Beata Stolarska 2 0 2 0:6
23 Paweł Pięta 12 5 7 20:27
24 Jakub Margasiński 11 4 7 18:23
25 Piotr Gęsiarz 3 0 3 3:9
26 Kacper Jamrozik 3 0 3 0:9
27 Paweł Polański 13 5 8 20:30
28 Henryk Pałasz 12 4 8 17:25
29 Konrad Dubiak 12 4 8 17:26
30 Jakub Cieśla 6 1 5 5:15
31 Marcin Konopka 6 0 6 4:18
32 Patryk Koczyba 10 2 8 8:24
33 Krzysztof Gołda 6 0 6 0:18

Statystyki debli

L.p. Zawodnicy Liczba gier Wygrane Porażki Sety
1 Wydmuch / Piotrowski 4 4 0 12:1
2 Gąsiorski / Wielgosz 3 3 0 9:2
3 Juszczyk / Adamus 2 2 0 6:0
4 Wrzalik / Nocuń 2 2 0 6:2
5 Brunner / Koczyba 2 2 0 6:2
6 Warzecha / Juszczyk 2 2 0 6:3
7 Jaworski / Wieczorek 1 1 0 3:0
8 Cesarz / Machoń 1 1 0 3:0
9 Sławiński / Sikora 1 1 0 3:0
10 Żurek / Nocuń 1 1 0 3:0
11 Lamer / Wawryło 1 1 0 3:1
12 Wrzalik / Dziewoński 1 1 0 3:1
13 Wydmuch / Pychyński 1 1 0 3:1
14 Badura / Gąsiorski 1 1 0 3:1
15 Piech / Mnich 1 1 0 3:1
16 Żurek / Dziewoński 1 1 0 3:1
17 Sygut / Wrześniak 1 1 0 3:1
18 Pięta / Wrzalik 1 1 0 3:2
19 Machoń / Cesarz 1 1 0 3:2
20 Stęchły / Nowakowski 1 1 0 3:2
21 Wawryło / Konopka 1 1 0 3:2
22 Sikora / Zajko 3 2 1 8:3
23 Piotrowski / Pychyński 3 2 1 8:6
24 Przebierała / Janus 7 4 3 17:10
25 Sygut / Stęchły 5 3 2 10:8
26 Koczyba / Koczyba 6 3 3 12:11
27 Pięta / Żurek 2 1 1 4:4
28 Koczyba / Mnich 2 1 1 5:5
29 Margasiński / Dzidowski 2 1 1 3:3
30 Sojda / Dorosiński 2 1 1 3:3
31 Machelski / Wawryło 2 1 1 3:3
32 Sikora / Michalik 2 1 1 4:4
33 Giemza / Siwek 2 1 1 4:4
34 Krawczyk / Dorosiński 4 2 2 8:9
35 Garus / Jakubczak 2 1 1 4:5
36 Dubiak / Krawczyk 4 2 2 8:10
37 Siwek / Pyda 2 1 1 3:5
38 Adamus / Warzecha 5 2 3 12:10
39 Nabiałek / Garus 5 2 3 9:11
40 Giemza / Pyda 5 2 3 7:12
41 Żurek / Wrzalik 1 0 1 2:3
42 Męcik / Machelski 1 0 1 2:3
43 Konopka / Męcik 1 0 1 2:3
44 Machoń / Cesarz 1 0 1 2:3
45 Cesarz / Kamiński 1 0 1 1:3
46 Piech / Koczyba 1 0 1 1:3
47 Wawryło / Jaworski 1 0 1 1:3
48 Lamer / Machelski 1 0 1 1:3
49 Chaładaj / Gołda 1 0 1 0:3
50 Chaładaj / Jamrozik 1 0 1 0:3
51 Męcik / Wawryło 1 0 1 0:3
52 Stąk / Wąsiński 1 0 1 0:3
53 Żelezik / Wawryło 1 0 1 0:3
54 Nabiałek / Jakubczak 1 0 1 0:3
55 Wąsiński / Grochowina 4 1 3 6:10
56 Skupiński / Polański 4 1 3 5:11
57 Skupiński / Dzidowski 2 0 2 3:6
58 Grochowina / Cieśla 2 0 2 1:6
59 Stąk / Grochowina 5 1 4 6:12
60 Chaładaj / Kołodziejski 6 0 6 1:18