Terminarz na sezon 2020/21 - Runda II

 

UWAGA!

Kapitanowie drużyn w każdej z kolejek odpowiedzialni są za rozpisanie meczów w protokołach oraz rozpoczęcie rozgrywek w ustalonym czasie!

Wolne terminy można wykorzystać na rozegranie przełożonych meczów.

II runda:

 

wtorek - 2 marca 2021 r.:

g. 18:00:

Pol-Cars Team–TRS MILLENIUM Myszków - I runda

3S–TKKF EnerGOsport - I runda

KS Jedność Mykanów–Olimp Kamienica - I runda 

g. 19:30:

3S–Grom Poczesna - I runda

AZJA Team–TKKF EnerGOsport - I runda

Olimp Kamienica–Pol-Cars Team - I runda

 

czwartek - 4 marca 2021 r.:


g. 18:00:

Grom Junior Poczesna–Fleexo

3S–Olimp Kamienica - I runda

g. 19:30:

Grom Junior Poczesna - AZJA Team - I runda

TRS MILLENIUM Myszków–Olimp Kamienica - I runda

Fleexo–3S - I runda

 

wtorek - 9 marca 2021 r.:


g. 18:00:

Grom Junior Poczesna–Borowe - I runda 

TKKF EnerGOsport–KS Jedność Mykanów

g. 19:30:

TKKF EnerGOsport–Grom Junior Poczesna - I runda

Pol-Cars Team–Borowe - I runda

Fleexo–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 

 


czwartek - 11 marca 2021 r.:


g. 18:00:

ŚLĄSKA LIGA AMATORÓW

Fleexo–AZJA Team

g. 19:30:

Fleexo–3S

AZJA Team–TKKF EnerGOsport

 

wtorek - 16 marca 2021 r.:


g. 18:00:

TKKF EnerGOsport–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

AZJA Team–Grom Poczesna

KS Jedność Mykanów - Old Boys Częstochowa

g. 19:30:

Olimp Kamienica–Pol-Cars Team

AZJA Team–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

KS Jedność Mykanów–Grom Poczesna

czwartek - 18 marca 2021 r.:


g. 18:00:

Spartakus Krzepice - Old Boys Częstochowa

g. 19:30:

Grom Junior Poczesna–Spartakus Krzepice

 

wtorek - 23 marca 2021 r. - termin zawieszony:


g. 18:00:

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie–Borowe

Fleexo–KS Jedność Mykanów

Old Boys Częstochowa - Grom Poczesna

g. 19:30:

Grom Poczesna–Spartakus Krzepice

Old Boys Częstochowa - Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

Pol-Cars Team–KS Jedność Mykanów

czwartek - 25 marca 2021 r. - termin zawieszony:


g. 18:00:

Śląska Liga Amatorów

TKKF EnerGOsport–Borowe

Olimp Kamienica–Grom Poczesna

g. 19:30:

Old Boys Częstochowa - Borowe

3S–Grom Junior Poczesna

wtorek - 30 marca 2021 r. - termin zawieszony:


g. 18:00:

Grom Poczesna–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

KS Jedność Mykanów–Olimp Kamienica

g. 19:30:

Borowe–KS Jedność Mykanów

TKKF EnerGOsport–Olimp Kamienica

Grom Poczesna–Pol-Cars Team


czwartek - 1 kwietnia 2021 r. - termin zawieszony:


g. 18:00:

ŚLĄSKA LIGA AMATORÓW

AZJA TeamSpartakus Krzepice

Fleexo–Olimp Kamienica

g. 19:30:

TRS MILLENIUM Myszków–Borowe

Olimp Kamienica–Spartakus Krzepice

TKKF EnerGOsport–Grom Poczesna

wtorek - 6 kwietnia 2021 r. - termin zawieszony:


g. 18:00:

Pol-Cars Team–Fleexo

Grom Junior Poczesna–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

3S–Olimp Kamienica

g. 19:30:

Old Boys Częstochowa - Pol-Cars Team

3S–KS Jedność Mykanów

Fleexo–TRS MILLENIUM Myszków

czwartek - 8 kwietnia 2021 r. - termin zawieszony:


g. 18:00:

3S–Borowe

g. 19:30:

Borowe–Olimp Kamienica

3S–Grom Poczesna

 

wtorek - 13 kwietnia 2021 r.  - termin zawieszony:


g. 18:00:

Spartakus Krzepice–Pol-Cars Team

TRS MILLENIUM Myszków–TKKF EnerGOsport

Borowe–Olimp Kamienica

g. 19:30:

Olimp Kamienica–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

Spartakus Krzepice–Fleexo

Pol-Cars Team–TRS MILLENIUM Myszków

 

czwartek - 15 kwietnia 2021 r.  - termin zawieszony:


g. 18:00:

ŚLĄSKA LIGA AMATORÓW  - mecz wyjazdowy

AZJA Team–Grom Junior Poczesna
3S–Olimp Kamienica
TKKF EnerGOsport–Grom Poczesna
Fleexo–Borowe

g. 19:30:

TKKF EnerGOsport–Grom Junior Poczesna

 Old Boys Częstochowa - Borowe

FleexoAZJA Team


wtorek - 20 kwietnia 2021 r. - termin zawieszony:


g. 18:00:

Grom Poczesna–Fleexo

Old Boys Częstochowa - Grom Junior Poczesna

Pol-Cars Team–AZJA Team

3S–Borowe

g. 19:30:

AZJA Team–Olimp Kamienica

Grom Junior Poczesna–Borowe

3S–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

czwartek - 22 kwietnia 2021 r. - termin zawieszony:


g. 18:00:

ŚLĄSKA LIGA AMATORÓW  - mecz wyjazdowy

Grom Junior Poczesna–Olimp Kamienica

Grom Poczesna–Spartakus Krzepice

Old Boys Częstochowa - 3S
g. 19:30:

TKKF EnerGOsport–Spartakus Krzepice

AZJA Team–Borowe

Old Boys Częstochowa - Grom Poczesna

 

wtorek - 27 kwietnia 2021 r. - termin zawieszony:


g. 18:00:

Grom Poczesna–Borowe

Grom Junior Poczesna–Pol-Cars Team

Old Boys Częstochowa - Azja Team

3S–Grom Junior Poczesna

g. 19:30:

Pol-Cars Team–KS Jedność Mykanów

TRS MILLENIUM Myszków–Grom Poczesna

3S–AZJA Team

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie–Borowe

czwartek - 29 kwietnia 2021 r. - termin zawieszony:


g. 18:00:

TRS MILLENIUM Myszków–3S

Fleexo–TKKF EnerGOsport

Old Boys Częstochowa - TRS MILLENIUM Myszków

TKKF EnerGOsport–Borowe

g. 19:30:

Olimp Kamienica–Grom Poczesna

Spartakus Krzepice–TRS MILLENIUM Myszków

3S–TKKF EnerGOsport

Pol-Cars Team–Borowe


wtorek - 4 maja 2021 r.  - termin zawieszony:

g. 18:00:

TKKF EnerGOsport–Pol-Cars Team

Grom Junior Poczesna–KS Jedność Mykanów

Spartakus Krzepice–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

Borowe–Olimp Kamienica

g. 19:30:

AZJA Team–KS Jedność Mykanów

Pol-Cars Team–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

Spartakus Krzepice–KS Jedność Mykanów

3S–Olimp Kamienica


czwartek - 6 maja 2021 r.  - termin zawieszony:

g. 18:00:

3S–Spartakus Krzepice

Old Boys Częstochowa - Olimp Kamienica

TRS MILLENIUM Myszków–KS Jedność Mykanów 

Olimp Kamienica–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

g. 19:30:

Old Boys Częstochowa - Fleexo

TRS MILLENIUM Myszków–Olimp Kamienica

Spartakus Krzepice–Borowe

3S–KS Jedność Mykanów

wtorek - 11 maja 2021 r.:
 
g. 18:00:
KS Jedność Mykanów–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie
Pol-Cars Team–3S
TRS MILLENIUM Myszków–AZJA Team
g. 19:30:
TRS MILLENIUM Myszków–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie
Old Boys Częstochowa - TKKF EnergoSport
3S–Grom Poczesna
 
czwartek - 13 maja 2021 r.  - termin zawieszony:

g. 18:00:
Grom Poczesna–Fleexo
Olimp Kamienica–Spartakus Krzepice
TRS MILLENIUM Myszków–Borowe
AZJA Team–Grom Junior Poczesna

g. 19:30:
TRS MILLENIUM Myszków–Grom Junior Poczesna
AZJA Team–Spartakus Krzepice
Fleexo–Olimp Kamienica
TKKF EnerGOsport–Grom Poczesna

wtorek - 18 maja 2021 r.  - termin zawieszony:

g. 18:00:
Grom Poczesna–Pol-Cars Team
KS Jedność Mykanów–Olimp Kamienica
Grom Junior Poczesna–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie
g. 19:30:
Borowe–KS Jedność Mykanów
TKKF EnerGOsport–Olimp Kamienica
Grom Poczesna–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie
 
czwartek - 20 maja 2021 r.  - termin zawieszony:

g. 18:00:
AZJA Team–Olimp Kamienica
3S–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie
Fleexo–TRS MILLENIUM Myszków
Old Boys Częstochowa - Pol-Cars Team

g. 19:30:
Pol-Cars Team–Fleexo
TRS MILLENIUM Myszków–TKKF EnerGOsport
Old Boys Częstochowa - Grom Junior Poczesna
AZJA Team–Borowe

wtorek - 25 maja 2021 r. 
 - termin zawieszony:
EGZAMINY ÓSMOKLASISTY

czwartek - 27 maja 2021 r.  - termin zawieszony:

g. 18:00:
Grom Junior Poczesna–Olimp Kamienica
Grom Poczesna–Spartakus Krzepice
Pol-Cars Team–AZJA Team
Kebab GminaBlachownia.pl Cisie–Borowe
g. 19:30:
TKKF EnerGOsport–Spartakus Krzepice
Old Boys Częstochowa - Grom Poczesna
3S–Borowe
Grom Junior Poczesna–Pol-Cars Team

wtorek - 1 czerwca 2021 r.  - termin zawieszony:

g. 18:00:
Grom Poczesna–Borowe
Old Boys Częstochowa - Azja Team
3S–Grom Junior Poczesna
 
g. 19:30:
Pol-Cars Team–KS Jedność Mykanów
TRS MILLENIUM Myszków–Grom Poczesna
3S–AZJA Team

czwartek - 3 czerwca 2021 r.  - termin zawieszony:
 
g. 18:00:
TRS MILLENIUM Myszków–3S
Fleexo–TKKF EnerGOsport
Old Boys Częstochowa - TRS MILLENIUM Myszków
TKKF EnerGOsport–Borowe
 
g. 19:30:
Olimp Kamienica–Grom Poczesna
Spartakus Krzepice–TRS MILLENIUM Myszków
3S–TKKF EnerGOsport
Pol-Cars Team–Borowe
 
wtorek - 8 czerwca 2021 r.  - termin zawieszony:

g. 18:00:
Old Boys Częstochowa - Kebab GminaBlachownia.pl Cisie
Spartakus Krzepice–Fleexo
Grom Junior Poczesna–Borowe
g. 19:30:
TKKF EnerGOsport–Grom Junior Poczesna
Pol-Cars Team–TRS MILLENIUM Myszków
Old Boys Częstochowa - Borowe

czwartek - 10 czerwca 2021 r.  - termin zawieszony:
 
g. 18:00:
Fleexo–KS Jedność Mykanów
Spartakus Krzepice–Pol-Cars Team
Fleexo–Borowe

g. 19:30:
Grom Junior Poczesna–Grom Poczesna 
Old Boys Częstochowa - 3S
Fleexo–AZJA Team