Znamy nowych mistrzów Polski amatorów!

05.09.2022

Paweł Balawajder (Rezon Rzgów), Przemysław Przesmycki (Gemlak Łódź), Krzysztof Schaniel (UKS Chorzów), Waldemar Józala (ALTS Poczesna), Milena Hurko (ALTS Poczesna) i Paweł Gąsiorski (ALTS Poczesna) zostali mistrzami Polski amatorów w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w miniony weekend w Poczesnej.

Patronat honorowy nad zawodami objęli Wójt Krzysztof Ujma oraz Prezes Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Robert Wielgosz.

W dwudniowej rywalizacji łącznie wzięło udział 116. zawodników i zawodniczek.

Członkowie naszego stowarzyszenia łącznie zdobyli cztery złote medale, jeden srebrny i siedem brązowych!

klasyfikacje:

do 35 lat:
1. Paweł Balawajder
2. Jarosław Badura
3.
Karol Wydmuch
Marcin Dudziec
5-6.
Paweł Polański
Paweł Maniak
7-8.
Adam Ruszkiewicz
Damian Stępień
9. Marcin Mistewicz
10. Arkadiusz Wiekiera
11-12.
Łukasz Kowal
Konrad Dąbek
13-16.
Damian Dorosiński
Rafał Świerczyński
Łukasz Bednarek
Jakub Suchoń
17-20.
Aleksandra Gaś-Pietrzak
Jakub Grochola
Milena Hurko
Daniel Woźniak

36-50 lat:
1. Przemysław Przesmycki
2. Sebastian Krupa
3.
Paweł Gąsiorski
Robert Klafczyński
5-6.
Maciej Osówniak
Mariusz Adamus
7-8.
Arkadiusz Skupiński
Sławomir Janus
9-12.
Rafał Bryl
Leszek Piotrowski
Marek Chybiński
Adam Staniczek
13. Witold Gruszecki
14. Mirosław Szmagliński
15. Jarosław Krawczyk
16. Rafał Żurek
17-18.
Rafał Siwek
Łukasz Budner
19-20.
Radosław Olszewski
Krzysztof Bladziak
21-22.
Robert Ogłaza
Adam Kukla

51-60 lat:
1. Krzysztof Schaniel
2. Andrzej Wnęk
3.
Mirosław Warzecha
Jerzy Ciekański
5-6.
Zbigniew Desperak
Adam Kępa
7-8.
Maciej Lamer
Zbigniew Goździk
9-12.
Robert Świetlik
Dariusz Będzyński
Konrad Cichosz
Dariusz Chudzik
13.Tomasz Dziubecki
14. Mirosław Wydmuch
15-16.
Paweł Burchard
Michał Machelski
17-20.
Wiesław Jagusiak
Dariusz Maszczyński
Krzysztof Kurek
Aneta Świtała
21-22.
Wiesław Karpiel
Sławomir Wawryło

61 lat i więcej:
1. Waldemar Józala
2. Jan Kasendra
3.
Antoni Biedziuk
Sławomir Pychyński
5. Wincenty Warzecha
6. Andrzej Paszkowski
7-8.
Paweł Zdanowski
Jan Izydorczyk
9-10.
Krzysztof Skwara
Arkadiusz Szkop

do 3. ligi:
1. Paweł Gąsiorski
2. Bartłomiej Pacia
3.
Marek Chybiński
Sylwester Miśta
5-6.
Paweł Balawajder
Oliwier Turek
7-8.
Waldemar Józala
Jakub Nosiadek
9-12.
Sebastian Rzeszotarski
Jakub Grzegorczyk
Mirosław Warzecha
Piotr Gęsiarz
13-16.
Marcelina Wystyrk
Arkadiusz Skupiński
Liliana Nowak
Marta Gawliczek
17. Mariusz Sikora
18. Sławomir Janus
19-20.
Mariusz Banaszek
Daniel Woźniak
21-24.
Dariusz Maszczyński
Jarosław Krawczyk
Zenon Machoń
Damian Cesarz
25-32.
Łukasz Wydmuch
Piotr Kowalczyk
Karol Jabłoński
Jakub Zając
Aneta Świtała
Mateusz Wydmuch
Jakub Niedziela
Kacper Ulatowski
33-34.
Julia Jędrasiak
Jakub Kobos

kobiety:
1. Milena Hurko
2. Aleksandra Gaś-Pietrzak
3.
Magdalena Wiśniewska
Anna Lisowska
5. Monika Poncyliusz
6. Karolina Mistewicz
7-8.
Justyna Celer
Aneta Świtała

ilość odsłon: 208

Nick *

Treść *

Przepisz kod z obrazka *