Terminarz na sezon 2022/23 - Runda II

 

UWAGA!

Kapitanowie drużyn w każdej z kolejek odpowiedzialni są za rozpisanie meczów w protokołach oraz rozpoczęcie rozgrywek w ustalonym czasie!

Wolne terminy można wykorzystać na rozegranie przełożonych meczów.

czwartek - 2 luty:


g. 18:00:

ALTS Poczesna kobiety–KS Jedność Mykanów

g. 19:30:

TKKF EnerGOsport–ALTS Poczesna kobiety

Trzej Muszkieterowie–Fleexo

TRS MILLENIUM Myszków–KS Jedność Mykanów


wtorek - 7 luty:


g. 18:00:

LKS Jedność Boronów–TKKF EnerGOsport

Pol-Cars Team–Sara

g. 19:30:

TKKF EnerGOsport–Borowe

Pol-Cars Team–Grom Poczesna

LKS Jedność Boronów–Old Boys Częstochowa


czwartek - 9 luty:


g. 18:00:

KS Ogniwo Rogoźna Żory - ALTS Poczesna - mecz wyjazdowy 08.02

TKKF EnerGOsport–TRS MILLENIUM Myszków

Sara–Fleexo

g. 19:30:

TRS MILLENIUM Myszków–ALTS Poczesna kobiety

TKKF EnerGOsport–Fleexo


wtorek - 21 luty:


g. 18:00:

Sara–KS Jedność Mykanów

g. 19:30:

ALTS Poczesna - UKS Huragan Sosnowiec - ŚLA

Old Boys Częstochowa–TKKF EnerGOsport


czwartek - 23 luty:


g. 18:00:

KS Jedność Mykanów–Grom Poczesna

g. 19:30:

LKS Wilki Wilcza - ALTS Poczesna - ŚLA wyjazd

Trzej Muszkieterowie–KS Jedność Mykanów

Grom Poczesna–ALTS Poczesna kobiety


wtorek - 28 luty:


g. 18:00:

Pol-Cars Team–Fleexo

g. 19:30:

Old Boys Częstochowa–Fleexo

Pol-Cars Team–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie


czwartek - 2 marzec:


g. 18:00:

TRS MILLENIUM Myszków–Sara

g. 19:30:

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie–ALTS Poczesna kobiety


wtorek - 7 marzec:


g. 18:00:

Pol-Cars Team–ALTS Poczesna kobiety

g. 19:30:

Trzej Muszkieterowie–ALTS Poczesna kobiety

Old Boys Częstochowa–Pol-Cars Team

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie–KS Jedność Mykanów


czwartek - 9 marzec:


g. 18:00:

UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy - ALTS Poczesna - ŚLA - 10.03

g. 19:30:

TKKF EnerGOsport–Grom Poczesna

Trzej Muszkieterowie–Sara


wtorek - 14 marzec:


g. 18:00:

Trzej Muszkieterowie–Grom Poczesna

TRS MILLENIUM Myszków–Borowe

Spartakus Krzepice–Pol-Cars Team

g. 19:30:

Borowe–Fleexo

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie–LKS Jedność Boronów

Spartakus Krzepice–Trzej Muszkieterowie


czwartek - 16 marzec:


g. 18:00:

Spartakus Krzepice–TKKF EnerGOsport

ALTS Poczesna - Schodbud Mysłowice - ŚLA

g. 19:30:

Spartakus Krzepice–Fleexo


wtorek - 21 marzec:


g. 18:00:

Pol-Cars Team–TKKF EnerGOsport

g. 19:30:

Old Boys Częstochowa–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

KS Jedność Mykanów–Fleexo

czwartek - 23 marzec:


g. 18:00:

TKKF EnerGOsport–Trzej Muszkieterowie

g. 19:30:

KS Jedność Mykanów–Borowe

TKKF EnerGOsport–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie


wtorek - 28 marzec:


g. 18:00:

Spartakus Krzepice–ALTS Poczesna kobiety

Trzej Muszkieterowie–Borowe

Sara–Spartakus Krzepice

g. 19:30:

Spartakus Krzepice–Grom Poczesna

ALTS Poczesna kobiety–Old Boys Częstochowa

LKS Jedność Boronów–Borowe

Pol-Cars Team–Trzej Muszkieterowie


czwartek - 30 marzec:


g. 18:00:

UKS Wolej Solver Ruda Śląska - ALTS Poczesna - ŚLA wyjazd

TRS MILLENIUM Myszków–ALTS Poczesna kobiety

g. 19:30:

TKKF EnerGOsport–Fleexo

Sara–LKS Jedność Boronów


wtorek - 4 kwiecień:


g. 18:00:

LKS Jedność Boronów–Grom Poczesna

KS Jedność Mykanów–Spartakus Krzepice

g. 19:30:

Pol-Cars Team–KS Jedność Mykanów

Trzej Muszkieterowie–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

Sara–Grom Poczesna


czwartek - 6 kwiecień:


g. 18:00:

Grom Poczesna–Borowe

g. 19:30:

Old Boys Częstochowa–Borowe

Trzej Muszkieterowie–LKS Jedność Boronów


wtorek - 11 kwiecień:


g. 18:00:

LKS Jedność Boronów–Spartakus Krzepice

TKKF EnerGOsport–KS Jedność Mykanów

g. 19:30:

Old Boys Częstochowa–Spartakus Krzepice

KS Jedność Mykanów–LKS Jedność Boronów


czwartek - 13 kwiecień:


g. 18:00:

TRS MILLENIUM Myszków–Fleexo

g. 19:30:

ALTS Poczesna - LKS Strażak Mikołów - ŚLA

TRS MILLENIUM Myszków–Old Boys Częstochowa

wtorek - 18 kwiecień:


g. 18:00:

Spartakus Krzepice–Borowe

g. 19:30:

UKS Chorzów - ALTS Poczesna - ŚLA wyjazd

Spartakus Krzepice–TRS MILLENIUM Myszków


czwartek - 20 kwiecień:


g. 18:00:

TRS MILLENIUM Myszków–Grom Poczesna

Fleexo–Grom Poczesna

Sara–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

g. 19:30:

TRS MILLENIUM Myszków–LKS Jedność Boronów

Spartakus Krzepice–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie


wtorek - 25 kwiecień:


g. 18:00:

ALTS Poczesna kobiety–Borowe

Pol-Cars Team–TRS MILLENIUM Myszków

g. 19:30:

Pol-Cars Team–Borowe

ALTS Poczesna kobiety–LKS Jedność Boronów

Sara–Old Boys Częstochowa

Fleexo–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie


czwartek - 27 kwiecień:


g. 18:00:

ALTS Poczesna - UKS Wolej Ruda Śląska - ŚLA

TKKF EnerGOsport–Sara

g. 19:30:

Old Boys Częstochowa–Grom Poczesna

Trzej Muszkieterowie–TRS MILLENIUM Myszków


wtorek - 4 maj:


g. 18:00:

LKS Jedność Boronów–Fleexo

Sara–ALTS Poczesna kobiety

LKS Jedność Boronów–Pol-Cars Team

g. 19:30:

ALTS Poczesna kobiety–Fleexo

Sara–Borowe

KS Jedność Mykanów–Old Boys Częstochowa


czwartek - 6 maj:


g. 18:00:

TRS MILLENIUM Myszków–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

g. 19:30:

Old Boys Częstochowa–Trzej Muszkieterowie

Grom Poczesna–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie


wtorek - 11 maj:


g. 18:00:

ALTS Poczesna - UKS II Chorzów - ŚLA

g. 19:30:

przełożone mecze

czwartek - 13 maj:


g. 18:00:

przełożone mecze

g. 19:30:

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie–Borowe