Terminarz na sezon 2021/22 - Runda II

 

UWAGA!

Kapitanowie drużyn w każdej z kolejek odpowiedzialni są za rozpisanie meczów w protokołach oraz rozpoczęcie rozgrywek w ustalonym czasie!

Wolne terminy można wykorzystać na rozegranie przełożonych meczów.

23 grudnia - czwartek:

 

g. 18:00:

Borowe - TRS MILLENIUM Myszków - I runda

 

4 stycznia - wtorek:

 

g. 18:00:

Trzej Muszkieterowie - Borowe - I runda

Old Boys Częstochowa - KS Jedność Mykanów I runda

 

g. 19:30:

Fleexo - KS Jedność Mykanów - I runda

Trzej Muszkieterowie - 3S - I runda

 

11 stycznia - wtorek:

 

g. 18:00:

3S - Fleexo

 

g. 19:30:

 

13 stycznia - czwartek:

 

g. 18:00:

Grom Junior Poczesna - Trzej Muszkieterowie

 

g. 19:30:

TKKF EnerGOsport - Grom Poczesna

 

18 stycznia - wtorek:

 

g. 18:00:

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie - 3S

 

g. 19:30:

wolny termin

 

20 stycznia - czwartek:

 

g. 18:00:

Fleexo - KS Jedność Mykanów

Trzej Muszkieterowie - 3S

g. 19:30:

KS Jedność Mykanów - 3S

 

25 stycznia - wtorek:

 

g. 18:00:

TRS MILLENIUM Myszków - Pol-Cars Team

g. 19:30:

TRS MILLENIUM Myszków - Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

Trzej Muszkieterowie - Pol-Cars Team

 

27 stycznia - czwartek:

 

g. 18:00:

ALTS Poczesna - UKS Wolej Solver Ruda Śląska - ŚLA

g. 19:30:

TKKF EnerGOsport - Borowe

 

1 lutego - wtorek:

 

g. 18:00:

Rezon - TRS MILLENIUM Myszków

 

g. 19:30:

Trzej Muszkieterowie - TKKF EnerGOsport

Rezon - Grom Poczesna

 

3 lutego - czwartek:

 

g. 18:00:

3S - Grom Poczesna

Borowe - Old Boys Częstochowa

ŚLA - WYJAZD

 

g. 19:30:

Borowe - Grom Junior Poczesna

Grom Poczesna - Old Boys Częstochowa

 

8 lutego - wtorek:

 

g. 18:00:

Pol-Cars Team - Spartakus Krzepice

KS Jedność Mykanów - TKKF EnerGOsport

Fleexo - Trzej Muszkieterowie

g. 19:30:

Spartakus Krzepice - 3S

Fleexo - Pol-Cars Team

 

10 lutego - czwartek:

 

g. 18:00:

Grom Poczesna - TRS MILLENIUM Myszków

ŚLA - WYJAZD

g. 19:30:

Grom Junior Poczesna - TRS MILLENIUM Myszków

 

15 lutego - wtorek:

 

g. 18:00:

Grom Junior Poczesna - Grom Poczesna

Old Boys Częstochowa - Pol-Cars Team

 

g. 19:30:

KS Jedność Mykanów - Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

TKKF EnerGOsport - 3S

Grom Poczesna - Trzej Muszkieterowie

 

17 lutego - czwartek:

g. 18:00:

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie - TKKF EnerGOsport

Spartakus Krzepice - Old Boys Częstochowa

g. 19:30:

Old Boys Częstochowa - TKKF EnerGOsport

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie - Spartakus Krzepice

 

22 lutego - wtorek:

g. 18:00:

Fleexo - TRS MILLENIUM Myszków

Old Boys Częstochowa - Trzej Muszkieterowie

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie - Rezon

g. 19:30:

Old Boys Częstochowa - TRS MILLENIUM Myszków

Rezon - Grom Junior Poczesna 

24 lutego - czwartek:

 

g. 18:00:

Grom Junior Poczesna - Fleexo

Grom Poczesna - Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

g. 19:30:

TRS MILLENIUM Myszków - Trzej Muszkieterowie

 

1 marca - wtorek:

 

g. 18:00:

Fleexo - Spartakus Krzepice

Pol-Cars Team - TKKF EnerGOsport

 

g. 19:30:

TKKF EnerGOsport - Fleexo

Trzej Muszkieterowie - Spartakus Krzepice

 

3 marca - czwartek:

 

g. 18:00:

ALTS Poczesna - UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy - ŚLA

g. 19:30:

 

8 marca - wtorek:

g. 18:00:

Grom Poczesna - KS Jedność Mykanów

Borowe - Fleexo

g. 19:30:

KS Jedność Mykanów - Borowe

Fleexo - Grom Poczesna

 

10 marca - czwartek:

g. 18:00:

Grom Junior Poczesna - Spartakus Krzepice

Rezon - Trzej Muszkieterowie

ALTS Poczesna - UKS Huragan Sosnowiec - ŚLA

g. 19:30:

Rezon - Spartakus Krzepice

TKKF EnerGOsport - Rezon

 

15 marca - wtorek:

 

g. 18:00:

Spartakus Krzepice - TKKF EnerGOsport

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie - Grom Junior Poczesna

g. 19:30:

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie - Fleexo

Spartakus Krzepice - TRS MILLENIUM Myszków 

17 marca - czwartek:

 

g. 18:00:

Trzej Muszkieterowie - Borowe

g. 19:30:

 

22 marca - wtorek:

 

g. 18:00:

Grom Poczesna - Pol-Cars Team

TRS MILLENIUM Myszków - KS Jedność Mykanów

g. 19:30:

KS Jedność Mykanów - Grom Junior Poczesna

TRS MILLENIUM Myszków - TKKF EnerGOsport

24 marca - czwartek:

g. 18:00:

Pol-Cars Team - Rezon

Old Boys Częstochowa - KS Jedność Mykanów

ŚLA - wyjazd

g. 19:30:

KS Jedność Mykanów - Rezon

 

29 marca - wtorek:

g. 18:00:

Trzej Muszkieterowie - KS Jedność Mykanów

 g. 19:30:

TRS MILLENIUM Myszków - 3S

 

31 marca - czwartek:

g. 18:00:

Fleexo - Old Boys Częstochowa

Spartakus Krzepice - Borowe

ALTS Poczesna - UKS Chorzów - ŚLA

g. 19:30:

3S - Old Boys Częstochowa

 

5 kwietnia - wtorek:

g. 18:00:

Pol-Cars Team - KS Jedność Mykanów

Spartakus Krzepice - Grom Poczesna

g. 19:30:

KS Jedność Mykanów - Spartakus Krzepice

Pol-Cars Team - 3S

 

7 kwietnia - czwartek:

g. 18:00:

3S - Grom Junior Poczesna

g. 19:30:

wolny termin

 

12 kwietnia - wtorek:

g. 18:00:

mecze zaległe

g. 19:30:

 

14 kwietnia - czwartek:

 

g. 18:00:

TKKF EnerGOsport - Grom Junior Poczesna

Old Boys Częstochowa - Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

g. 19:30:

Grom Junior Poczesna - Old Boys Częstochowa

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie - Borowe

 

19 kwietnia - wtorek:

 

g. 18:00:

Borowe - Rezon

Pol-Cars Team - Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

g. 19:30:

3S - Rezon

Grom Junior Poczesna - Pol-Cars Team

 

21 kwietnia - czwartek:

 

g. 18:00:

sala zajęta

g. 19:30:

sala zajęta


26 kwietnia - wtorek:

g. 18:00:

Pol-Cars Team - Borowe

 g. 19:30:

Trzej Muszkieterowie - Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

Borowe - Grom Poczesna

 

28 kwietnia - czwartek:

g. 18:00:

Borowe - TRS MILLENIUM Myszków

Rezon - Fleexo

ŚLA - wyjazd

g. 19:30:

3S - Borowe

Rezon - Old Boys Częstochowa

 

5 maja - czwartek:

zaległe mecze